Dolphin Browser 10 přináší vylepšené uživatelské rozhraní a další novinky

4

Dolphin Browser

Dolphin Browser, který patří k nejoblíbenějším internetovým prohlížečům v Google Play, se tento týden dočkal významné aktualizace na verzi 10.0. Pojďme se v krátkosti podívat, jako novinky aplikace přináší.

Jako první si určitě každý všimne upraveného uživatelského rozhraní, které sice stále neodpovídá zásadám Holo designu, ale i přesto jde o vzhled velmi čistý a přehledný. Další velkou novinkou je přítomnost obchodu App Box, ze kterého můžete stahovat nejrůznější aplikace, jejíchž záložky se následně objeví na domovské obrazovce Dolphin Browseru. Jedná se o podobnou službu, jakou můžete znát z Chrome Web Store pro desktopovou verzi prohlížeče Chrome.

Změn se dočkal také seznam rychlých voleb v Dolphin Browseru nacházející se na hlavní stránce prohlížeče. Jednotlivé položky v seznamu je nyní možné přesouvat či spojovat tažením prstu (tzv. drag & drop) a jednoduše tak vytvářet složky. Všimněte si také malé kulaté ikony delfína v levé dolní části obrazovky, která slouží k rychlému přístupu k seznamu aktuálně otevřených oken, hlasovému ovládání Sonar a menu prohlížeče.

Seznam dalších novinek v Dolphin Browseru 10 a možnost bezplatného stažení prohlížeče naleznete v Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Ja ho nainstaloval, spustil, hned mi to hodilo error tak sem to zkusil jeste 3x porad nic tak sem ho zase odinstaloval 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here