Do Humble Bundle with Android 5 přibyla staronových trojice her

0

HIB

Stejně jako do předchozích skromných bundlů, i do aktuálního Humble Bundle with Android 5 přibyla včera večer, tedy přibližně v půlce jeho trvání, sada nových her.

Nejde tedy o hry v rámci Humble Bundle úplně nové. Všechny se již dříve objevily v předchozích balíčcích, pokud však byť třeba jen jednu stále nemáte, tak rozhodně o balíčku zauvažujte. Obzvláště pak doporučuji opravdu úžasnou logickou hříčku Splice, doplněnou o neméně úžasný, na piano bravurně zahraný, soundtrack.

Kromě Splice mezi novými hrami naleznete také všem zajisté dobře známou fyzikálně logickou hříčku Crayon Physics Deluxe a pixelartovou adventuru Superbrothers: Sword  & Sworcery EP. Všechny tři hry jsou samozřejmě dostupné jak pro Android, tak tak pro Linux, Windows a nechybí ani klíče pro aktivací na steamu.

Novým zákazníkům se balíček novinek odemkne pouze při zaplacení vyšší, než aktuálně průměrné částky, tedy přibližně 150 korun. Těm, kteří již Humble Bundle with Android 5 zakoupili, se pak odemkne nezávisle na tom, kolik za něj původně platili.

http://www.youtube.com/watch?v=NQfkrNHbs1Q

 

Zdroj: HumbleBundle

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here