Dnes Velikonoční ošatka doporučuje aplikace pro zodpovězení Vašich otázek

0

Dnes ve Velikonoční ošatce od Vodafone naleznete nejlepší aplikace pro zodpovězení všech Vašich otázek. Dumate-li na čem koliv. Neváhejte a zeptejte se některé z našich aplikací.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

how to

How To

Zajímavá aplikace od Guardanis slouží, jako studna odpovědí na nejrůznější otázky. Stačí se pouze zeptat a na pár stránkách je Vám daná problematika vysvětlena. Řešíte nějakou otázku a nenaleznete ji v aplikaci, ale třeba později na internetu. Poté můžete pomoci Všem uživatelům této aplikace a v jednoduchém průvodci vytvořit odpověď na Vaši nenalezenou otázku a tak rozšířit tuto aplikaci. Aplikace tak přináší osvědčený model na tvorbu obsahu z internetu na Android zařízení. Jedinou nevýhodou pro případné uživatele z Česka je, že aplikace je kompletně v angličtině.

how to how to how to


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Yahoo! Answers

Pomocí této jednoduché aplikace získáte přístup k jedné z největších databází odpovědí na různé otázky tvořené veřejností, kterou vytvořila společnost Yahoo!

Yahoo Answers Yahoo Answers


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Vševěd

Tato aplikace umožňuje jednoduše a rychle vyhledávat informace ze široké škály vědních, vědomostních, znalostních, populárních a mnoha dalších oborech. Vševěd může posloužit jako obsažný tahák v mobilu či tabletu. Bleskově Vám objasní záludnosti ze světa českého a slovenského jazyka, matematiky nebo fyziky. Dále nabízí  převodníky jednotek a procentní kalkulačku. S datovým tarifem navíc získáte online přístup do webové encyklopedie Vševěd.

vseved vseved vseved


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here