DevFest Pardubice – vývojářská konference pro příznivce Googlu se blíží

0

 

devfest

Necelý půlrok od posledního, v té době pražského, setkání webových, androidích a jinak alespoň trochu o Google technologie se zajímajících vývojářů, DevFestu, začne za necelých 11 dní, tedy v sobotu 27. dubna od 8:00 hodin ročník další. Nebude se již ale konat v pražských prostorách ČVUT, namísto toho se přemístí do Pardubic, konkrétně na půdu Univerzity Pardubice – Fakulty elektrotechniky a informatiky.

Stejně jako loni, ani letos nepůjde navzdory tomu, že za akcí stojí česká Google User Group společně s českým Google, o čistě na Google zaměřenou akci. Kromě přednášek zaměřených na Android a další třeba technologie Googlu, třeba Improving Android Experience for both Users and Developers od Pavla Jahody nebo Google Closure Tools versus ostatní knihovny a frameworky od Daniela Steigerwalda, budou na DevFestu k slyšení také zajímavé a zároveň užitečné postřehy z Google, třeba v přednášce Code reviews in Google, a dojde i na naprosto neutrální témata jako OAuth od Danut Enachioiu nebo Situační Geoprostorový Systémy od Milana Matyse.

Mimo samotných přednášek bude samozřejmě také možné potkat spoustu výborných vývojářů, probrat s nimi aktuální problémy a třeba i navázat nové kontakty. Chyběn nebude ani soutěž o zajisté zajímavé ceny a dá se poměrně bezpečně předpokládat, že bude na místě k vidění celá řada zajímavých zařízení.

http:v//www.youtube.com/watch?v=Eso8BEXrsv8

DevFest je tradičně zdarma, pro vstup je nutné se pouze předem zaregistrovat na těchto stránkách. Po skončení bude samozřejmě následovat neformální afterparty v blízkém restauračním zařízení.

Suma sumárum: Pokud se o programování pro Android opravdu zajímáte, tak akci rozhodně doporučuji. Ačkoliv je možné, že nebudete všemu rozumět, tak jsou akce podobného typu jednoznačně skvělou příležitostík navázání nových kontaktů a třeba i přiučení se něčemu novému.

Zdroj & další informace: DevFest

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here