Dalším virtuálním operátorem bude zřejmě ČEZ

0

cez

Společnost ČEZ jistě není nutno představovat, tento energetický gigant se s největší pravděpodobností stane ještě letos jedním z virtuálních operátorů. Jisté zkušenosti už má, nyní nabízí výhodnější volání pro své zaměstnance a jejich rodinu, tak jako třeba Dalkia a jiné velké společnosti. Avšak podle informací Hospodářských novin by měl ČEZ své služby začít nabízet i veřejnosti.

Zástupci společnosti ČEZ celou věc nechtěli příliš komentovat. „Takový nápad tu je, je ale příliš brzy cokoliv komentovat,“ řekl šéf divize obchodu ČEZ Alan Svoboda. Šéfka nákupu ČEZ Michaela Chaloupková jen dodala, že tuto možnost opravdu zkoumají.

ČEZ momentálně spolupracuje s Telefónicou, přes kterou nabízí zaměstnancům například tarif ČEZ Standard, který za 100 Kč měsíčně nabízí 240 volných minut a 100 SMS zpráv. Pokud by se opravdu stal ČEZ dalším virtuálním operátorem, není jasné, zda bude nabízet stejné tarify nebo zákazníky rozdělí do více tarifních skupin. S velkou pravděpodobností bude  případně energetický gigant spolupracovat i nadále s Telefónikou.

zdroj: ČTK

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here