CyanogenMOD nabídne vlastní účet, poslouží třeba k vzdálené správě nebo zabezpečeným SMSkám

0

cm

Tým stojící za nejpopulárnější komunitní ROM, CyanogenMODem, včera večer představil zbrusu novou službu – CyanogenMOD účet. V nejbližších týdnech by skrze něj měla být zprovozněna celá řada služeb určených pro uživatele této komunitní ROM. V úvodním blogovém příspěvku byl konkrétně zmíněn vzdálený správce zařízení, který bude zřejmě velmi podobný tomu nedávno spuštěnému od Googlu, a zabezpečený textový komunikátor.

V případě obou již představených a i dalších chystaných služeb by měl být hlavní důraz kladen na bezpečnost. Veškerá komunikace se servery tak bude šifrována, protokol, který bude používat vzdálená správa, je navržen tak, aby lidé z CyanogenMODu nemohli ani teoreticky zjišťovat polohu nebo mazat data z cizích zařízení a tak podobně.

Stejně jako všechny předchozí služby CyanogenMODu, i nový účet bude samozřejmě dobrovolný. Pokud ho tedy uživatel nebude chtít používat, tak prostě jen nebude mít přístup k některým novým službám, jinak to nikterak vadit nebude.

CyanogenMOD účet si můžete již nyní zaregistrovat na těchto stránkách. V horizontu několika týdnů by mělo dojít ke spuštění prvních služeb a zahrnutí účtu do nočních sestavení.

Zdroj: cyanogenmod

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here