CyanogenMod 11 přichází v Alfa verzi s Android 4.4 KitKat na Samsung Galaxy S4

0

cyanogenmod

Před pár hodinami jsme informovali o vydání CyanogenMod 10.2 RC1. Nyní je k dispozici ve verzi 11 s vlastním ROM založeným na nejnovější verzi Androidu 4.4 KitKat. Jedná se však pouze o Alfa verzi, takže je vhodná pro skalní nadšence a lidi, kteří chtějí pomoci s vývojem a s hledáním chyb.

Seznam chyb je již v této době poměrně dlouhý. Mezi nejnepříjemnější chyby patří automatické otáčení obrazovky, nízká hlasitost mikrofonu, nebo problémy se záznamem videa. Kromě toho se obrázky nemusí zobrazovat v galerii a vyskytuje se problém se zpětnou vazbou při dotyku. V průběhu vývoje budou všechny chyby postupně odstraňovány a vy můžete být toho součástí.

Uživatelé hlásí, že ART runtime funguje bezchybně a docela dost zlepšuje celkový výkon. Pokud kliknete na následující odkaz, pak vás to přesměruje na zdroj, kde si neoficiální CyanogenMod 11 v Alfa verzi s Android 4.4 KitKat můžete stáhnout pro svůj Samsung Galaxy S4 (model GT-i9500). Naleznete tam i návod na instalaci.

Instalaci nedoporučujeme méně zdatným technickým typům, či uživatelům, kteří s tímto nemají zkušenosti a nechtějí si poškodit software. Vyzkoušení neoficiální verze CyanogenMod 11 je pouze na riziko uživatele a neneseme za to odpovědnost.

Zdroj: GSMArena a AndroidAuthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here