CyanogenMod 11 (Android 4.4 KitKat) neoficiálně pro nespočet starších Xperií

0

xperia P kitkat video preview

Sony už zveřejnilo seznam zařízení, pro které v budoucnu vydá Android 4.4 KitKat. Pokud jste však vlastníkem starší Xperie, kterou v seznamu nenajdete, nemusíte zoufat. Svět je totiž plný šikovných vývojářů, kteří usilovně pracují na tom, aby si kitkatovou verzi Androidu mohl na svém telefonu vyzkoušet skoro každý.

Výjimkou nejsou ani majitelé smartphonů Sony z roku 2012, konkrétně Xperia Go, Xperia P, Xperia Sola a Xperia U, pro které je v současné době dostupný neoficiální CyanogenMod 11 postavený právě na Androidu 4.4 KitKat. Zatím se jedná o raná sestavení, která s sebou většinou přinášejí různé chyby. Další informace naleznete v příslušných tématech na XDA Developers:

Zkrátka však nepřijdou ani uživatelé modelů z roku 2011 zahrnující Sony Ericsson Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Active, Xperia Ray a Live with Walkman. Pro tyto smartphony je dostupný projekt LegacyXperia, který si vzal za cíl vytvořit čistý CyanogenMod 11. Další informace a podrobnosti naleznete na fóru XDA Developers.

zdroj: Xperia.cz fórum

Dostane váš smartphone či tablet Android 4.4 KitKat oficiálně? Podívejte se na náš průběžně doplňovaný seznam aktualizací.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here