CyanogenMod 10 dostává aplikaci pro správu souborů

1

CyanogenMod sice ve srovnání s čistým Androidem nabízí nejrůznější drobná i výraznější vylepšení, až do této chvíle však této ROM chyběla jedna aplikace, bez které si velká část uživatelů operační systém neumí představit. Řeč je samozřejmě o správci souborů, který není předinstalován v čistém Androidu ani v mnoha uživatelských nadstavbách od výrobců smartphonů. Právě správce souborů se tak stává jednou z prvních aplkikací, kterou si uživatel nainstaluje ručně.

O starost méně nyní budou mít uživatelé CyanogenModu 10 postaveném na Androidu 4.1 Jelly Bean. Vývojáři se totiž rozhodli integrovat do své ROM vlastní aplikaci pro správu souborů s názvem CM File Manager. Aplikace, kterou vytvořil Jorge Ruesga, nabídne nejen pohledné uživatelské rozhraní (viz screenshoty), ale také široké portfolio dostupných funkcí. Jedná se například o podporu rootu, která umožní správu systémových souborů.

Správce souborů je dostupný už nyní v prvních nočních sestaveních CyanogenModu 10. V prvních stabilních sestaveních této ROM by se aplikace měla objevit 11. listopadu.

via ap

1 komentář

  1. Tak mam verzi 10.2.0 a zatim jediny co me stve je, ze si nemuzu vytvorit slozky na Apliakce, nelibi se mi jak mam ikony aplikaci rozhazeny v nabidce..byl sem zvyklej na slozky..pokud to nejak jde, kdyztak mi sme poslete navod nebo link..diky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here