CyanogenMod 10.1 pro Galaxy S, Galaxy S II, Sensation, Desire S, Desire Z a Defy

0

Vývojáři z fóra XDA-developers odvádějí výbornou práci. CyanogenMod 10.1, založený na nejnovějším Androidu 4.2 Jelly Bean, je už neoficiálně dostupný pro několik telefonů. Připravili jsme pro vás malý přehled zařízení, pro které se v uplynulých týdnech objevila alespoň částečně funkční CM10.1 ROM.

  • Samsung Galaxy S (GT-I9000) – Ve velmi dobré fázi je CyanogenMod 10.1 pro Galaxy S. Podle vývojáře funguje téměř vše až na Wi-Fi připojení, se kterým mají někteří uživatelé potíže.
  • Samsung Galaxy S II (GT-I9100) –  V počátečním stádiu nevhodném pro každodenní používání je CM10.1 pro Galaxy S II. ROM má mnoho chyb, ze kterých můžeme jmenovat problémy se zasekáváním, zvukem, nahráváním videa, FM rádiem a TV výstupem.
  • HTC Sensation – Ve velmi rané fázi je také nejnovější CyanogenMod pro HTC Sensation. V alfa verzi se objevují například problémy s fotoaparátem, zvukem a bluetooth.
  • HTC Desire S a HTC Desire Z – Na CyanogenMod 10.1 pro Desire S a Desire Z se zaměřil projekt Andromadus. Podle dostupných informací zatím vývoj probíhá velmi dobře.
  • Motorola Defy a Motorola Defy+ – Funkčního CM10.1 by se brzy měla dočkat dvojice odolných telefonů Defy a Defy+. V současné době se objevují například problémy s Wi-Fi, SD kartou a slabým GSM signálem.

Zapomněli jsme na nějaký tlelefon, pro který probíhá vývoj neoficiálního CyanogenModu 10.1? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem.

via xda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here