CyanogenMod 10.1 je oficiálně dostupný pro LG Optimus G a Nook Tablet

2

cyanogenmod10

Hned dvě zařízení se tento týden dočkala oficiálního CyanogenModu 10.1, který je postaven na Androidu 4.2 Jelly Bean. Těmito zařízeními je LG Optimus G a Nook Tablet od Barnes & Noble. V obou případech se zatím jedná jen o testovací sestavení, tzv. nightly buildy, které kvůli přítomnosti chyb nemusejí být nejvhodnější pro každodenní používání. Pokud však vše půjde podle plánů, mohli bychom se do několika týdnů až měsíců dočkat vydání stabilní verze této ROM.

Android 4.2 Jelly Bean, na kterém je CyanogenMod 10.1 založen, přináší několik zajímavých novinek v podobě 360stupňových panoramat Photo Sphere, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasového zadávání slov offline, nativní podpory sdílení obrazu s HD televizorem, nových možností v notifikační liště, vylepšeného hlasového asistenta Google Now a podpory více uživatelských účtů na tabletech.

CM10.1 si můžete stáhnout pomocí následujících odkazů:

via ap (1, 2)

2 KOMENTÁŘE

  1. Já úplně nerozumím tomu „oficiálně“ – to jakože výrobce toho zařízení prohlásil, že na něm lze provozovat CM10.1 bez ztráty záruky nebo jak?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here