CyanogenMod 10.1 je oficiálně dostupný pro HTC One S

3

cyanogenmod10

Oblíbená ROM s názvem CyanogenMod 10.1, která je postavena na Androidu 4.2.x, oficiálně dorazila také na HTC One S. Vývojáři zatím vydávají jen tzv. nightly buildy, tedy testovací sestavení, která mohou obsahovat chyby a nemusejí zsk být vhodná pro každodenní používání. Pokud však půjde vše podle plánu, bude v řádech týdnů až měsíců vydáno stabilní sestavení CM10.1 pro HTC One S.

Nezapomeňte, že ROM je určena jen pro mezinárodní verzi HTC One S (Ville), která je vybavena procesorem Snapdragon S4. Nejnovější verzi CyanogenModu 10.1 pro tento smartphone naleznete na oficiálních stránkách get.cm.

Android 4.2 Jelly Bean, na kterém je CyanogenMod 10.1 založen, přináší několik zajímavých novinek v podobě 360stupňových panoramat Photo Sphere, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasového zadávání slov offline, nativní podpory sdílení obrazu s HD televizorem, nových možností v notifikační liště, vylepšeného hlasového asistenta Google Now, nových funkcí při připojení do doku, aktualizovaných nativních aplikací a drobných změn v designu uživatelského rozhraní.

htc one s jelly bean

via ap

3 KOMENTÁŘE

  1. Nejsou k dispozici třeba nějaké záznamy o číslech prodeje verze s S3 vs. S4? K nám se oficiálně dovážela pouze S3, které jsem majitelem a dost mě to štve…je to celkem dobrý telefon, ale podpora od vývojářů pro S3 je na nic…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here