CyanogenMod 10.1 je dostupný pro Nexus 4

2

Nexus 4 se stal prvním zařízením, které dostalo oficiální sestavení CyanogenModu 10.1 založeného na Androidu 4.2 Jelly Bean. Zatím se sice jedná jen o noční sestavení (nightly build), které může obsahovat menší chyby, brzy by však mělo dojít také k vydání stabilní verze.

Vývijáři z CM týmu oznámili, že ve velmi krátké době by mělo dojít k vydání CyanogenModu 10.1 také pro další zařízení z řady Nexus. Druhý v pořadí bude konkrétně tablet Nexus 10.

Nejnovější sestavení CM10.1 pro Nexus 4 (mako) si můžete stáhnout z oficiálních stránek get.cm.

LG Nexus 4 je vybaven 4,7″ True HD IPS Plus displejem s rozlišením 1280 x 768 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro taktovaný na 1,5 GHz, 2GB RAM, zadní 8mpx fotoaparát a přední 1,3mpx kamera pro videohovory, 3G (WCDMA), HSPA+, NFC a vnitřní paměť o velikosti 8 GB nebo 16 GB. Obrovským zklamáním je absence slotu na microSD, která v kombinaci s malou vnitřní pamětí jistě odradí mnoho zájemců o tento smartphone. Baterie nabídne solidní kapacitu 2 100 mAh, která by měla dle výrobce zajistit výdrž 390 hodin v pohotovostním režimu či 15,3 hodiny hovoru. Zajímavostí je také bezdrátové nabíjení umožňující baterii dobíjet položením na speciální podložku. Operačním systémem je zbrusu nový Android 4.2 Jelly Bean bez dodatečných úprav a grafických nadstaveb.

via ap

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here