CyanogenMod 10.1 je dostupný pro Asus Transformer Prime

0

asus transformer prime infinity TF700T (1)

Tým vývojářů pracující na oblíbené ROM CyanogenMod nedávno opět rozšířil seznam zařízení, pro která je dostupná nejnovější verze 10.1, založená na Androidu 4.2 Jelly Bean. Nejnovějším oficiálně podporovaným modelem je Asus Transformer Prime TF201.

Pro tablet jsou v současné době dostupná jen tzv. noční sestavení, která mohou obsahovat chyby a nemusejí tak být vhodná pro každodenní používání. Pokud však vše půjde podle plánu, mohli bychom se v nejbližších týdnech dočkat vydání stabilnější verze CyanogenModu 10.1 pro Asus Transformer Prime.

Mezi novinky, které přináší Android 4.2 Jelly Bean, patří 360stupňová panoramata Photo Sphere, podpora více účtů na tabletech, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasové zadávání slov offline, nativní podpora sdílení obrazu s HD televizorem, nové možností v notifikační liště a vylepšený hlasový asistent Google Now. Kupu nejrůznějších vylepšení přidali samozřejmě také vývojáři CyanogenModu.

Nejnovější verzi ROM si můžete stáhnout přímo z oficiálních stránek vývojářů. Nezapomeňte také, že pro úspěšnou instalaci CM10.1 je nutné mít stažený originální Jelly Bean bootloader. Součástí CyanogenModu není sada Google aplikací, kterou můžete stáhnout například odsud.

via Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here