Chytré hodinky Pebble Steel jsou v prodeji

1

Pebble Steel

Společnost Pebble představila na letošním veletrhu CES 2014 vylepšené chytré hodinky s názvem Pebble Steel. Novinka se od předchůdce liší především zpracováním: místo plastu byla použita nerezová ocel, díky čemuž hodinky vypadají už na první pohled mnohem elegantněji a hodnotněji. Součástí balení jsou dva různé vyměnitelné pásky, a to kovový a kožený.

Pebble Steel jsou od tohoto týdne v prodeji na oficiálním webu výrobce a zároveň se hodinky dostávají k prvním zákazníkům, kteří si je předobjednali ještě před začátkem distribuce. Cena se vyšplhala na 249 dolarů, v přepočtu asi 5 000 Kč. v prodeji však samozřejmě zůstávají i plastové Pebble Smartwatch, které stojí 149 dolarů, tedy 3 000 Kč.

Pebble Steel jsou vybaveny černobílým displejem z elektronického inkoustu (e-ink), který můžete znát ze čteček e-booků. Tento typ displeje má výhodu v dobré čitelnosti na přímém slunci a nízké náročnosti na baterii, díky čemuž by hodinky měly vydržet až sedm dní na jedno nabití. Pomocí technologie Bluetooth 4.0 jsou Pebble Steel spojeny s vaším smartphonem, přímo na displeji hodinek tak můžete zobrazit informace o přijatých zprávách, příchozích hovorech apod.

via Android Community

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here