Chytré hodinky Moto 360 si budou rozumět s bezdrátovými nabíječkami

0

Už za pár hodin v San Francisku vypukne největší akce určená vývojářům pro Android, Chrome a ostatní platformy pod patronátem Googlu. Letos se toho očekává opravdu mnoho. Spekuluje se o globálním spuštění prodeje Google Glass a zveřejnění podrobností ohledně nové platformy pro nositelnost Android Wear je téměř jistotou.

Moto 360

Velký otazník stále visí také nad chytrými hodinkami Moto 360. Ty nám budou dnes pravděpodobně konečně detailně ukázány a možná se také dočkáme předběžné cenovky. Pár hodin před začátkem úvodní keynote na internet unikla zpráva, že Moto 360 budou podporovat krom nabíjení skrze USB také standard pro bezdrátové nabíjení Qi.

Moto-360-Cafe-710x710

Ten je použit v drtivé většině všech smartphonů včele s Nokií nebo rodinou Nexusů. Krom toho jsou také nabíječka operující s tímto standardem zařazovány do poboček americké sítě kaváren Starbucks. Nás ale asi mnohem více zajímá, kolik dnů si bez nabíječky kteréhokoliv typu hodinky poradí. Běžná praxe u tohoto segmentu příslušenství totiž naznačuje, že wearebles jsou na nabíjení ještě více závislé, než současné smartphony.

 

Zdroj: thedroidguy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here