Chytré hodinky Gear S2 se začnou prodávat již tento týden

0

 Gear S2 sport white front (1) Gear S2 Classic front (1)

Společnost Samsung zahájí na konci tohoto týdne prodej nejnovějšího modelu chytrých hodinek Gear S2. Novinka bude k dostání jak v klasickém, tak ve sportovním provedení. Oba modely se vyznačují kulatým dotykovým displejem s vysokým rozlišením, výkonným procesorem,  baterií s prodlouženou životností s možností bezdrátového nabíjení.

Oproti předchozím modelům chytrých hodinek Samsung Gear se série S2 ovládá kromě dotykového ,displeje a tlačítek Home a Back navíc pomocí otočné lunety. Uživatelé tak mají snadný přístup k oznámením i aplikacím a jsou neustále ve spojení se svým kalendářem, kontakty, e-mailem a zprávami. Přes hodinky lze odesílat i krátké textové zprávy.

ovladani

Hodinky Samsung Gear S2 pomáhají novými fitness funkcemi uživatelům s udržením v dobré fyzické kondici. Díky 24hodinovému záznamu denních činností a motivačním upomínkám mají majitelé hodinek neustálý přehled o svých aktivitách.

health

Sportovní verze Samsung Gear S2 bude dostupná v tmavě šedém provedení nebo se stříbrným ciferníkem a bílým páskem za 8 999 Kč s DPH, elegantní verze Samsung Gear S2 classic s černým ciferníkem a koženým řemínkem za 9 999 Kč s DPH.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here