Česká aplikace Fripito se umístila v TOP 50 soutěže APPNation

0

 Fripito Fripito 3 Fripito 2

Česká aplikace pro cestovatele a fotografy Fripito se dostala do Top 50 soutěže APPNation. Díky svému umístění, kde za sebou nechala několik tisíc přihlášených projektů, si aplikace od Honzy Březiny zajistila možnost prezentace v rámci finálového kola na největším veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 v Las Vegas. Zde se v sekci Startup Garage představí jednotliví finalisté jak porotcům, tak i široké odborné veřejnosti včetně řady zástupců investičních fondů a privátních investorů. Fripito se tak stane jediným českým zástupcem v letošním ročníku.

Mobilní aplikace Fripito je ke stažení zdarma a nabízí fotograficko-cestovatelské průvodce do chytrého mobilu nebo tabletu. Zájemce si pak může zakoupit průvodce do destinace svého výběru jako např. Island, Bolívie, New York, Madeira, Paříž, Filipíny, národní parky USA apod. Každý průvodce obsahuje praktické rady na cesty, informace o zajímavých místech ve vybrané destinaci, více jak 50 fotografií s GPS polohou a fotografickými tipy, offline mapy.

Aplikace nabízí dva druhy průvodců podle obsahu a cena jednotlivých průvodců se podle obsahu pohybuje od 3,99 $ do 15,99 $. Ovládání aplikace i průvodci jsou překládány do angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny i italštiny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here