Cena Samsungu Galaxy Note 3 bude vysoká

6

GALAXY Note 3

Když společnost Samsung nedávno představila třetí generaci Galaxy Note, nikdo neočekával že bude levným přístrojem. Kvalitní hardware, precizní zpracování od jihokorejských mistrů a vytříbená softwarová výbava. Včera se však na Internetu objevily informace o ceně, které leckoho překvapily. Cena Samsungu Galaxy Note 3 by totiž v předobjednávce měla činit $1,014 (v přepočtu na aktuální kurz 19 848 Kč), což není vůbec málo. Zájemci si jej mohou předobjednat ze stránek Samsung Experience Store. Pro prvních 500 předobjednavatelů si Samsung přichystal nějáké drobné výhody.

Model Samsung Galaxy Note 3 byl představen společně s hodinkami Galaxy Gear, se kterými by si měl hezky rozuměr. Máte možnost si oba přístroje pořídit společně, pak zaplatíte $1,325 (v přepočtu 25 935 Kč). Za tuhle cenu již můžete mít relativně výkonný počítač, což je ale vcelku irelevantní.

Zdroj: http://www.phonearena.com/news/Samsung-posts-pricing-for-Galaxy-Note-3-and-Galaxy-Gear-in-the-UK_id47208

6 KOMENTÁŘE

 1. Hodinky budou velkej propadák. Apple je vůbec nepředstaví. Byl to z jejich strany hoax. Blbci v Samsungu a spol. na to skočili, dali to toho ranec peněz a Apple se tý kravině jen směje.

   • Já si ani tak nemyslím, že apple se zaleknul. Jejich produkty používám už nějakou dobu(macbookpro15,iphone5,ipad mini). A spíš si myslím, že apple opravdu chytré hodinky připravuje. Ale vypustí je až budou mít nějakou rozumnou pohotovostní výdrž a taky až kompletně doladí design a vnitřní operační systém těch hodinek. Tak aby to byl modní doplněk a i dlouhodobě použitelnější a uživatelsky na 90 procent oblíbený a spolehlivý.

    Samsung se snažil jenom předstihnout apple a jediný co udělal je černobílý prostředí aby oled žral mín když se zobrazuje černá… a ani tak dlouho nevydrží. A to je tak všechno … nevzhledné,tlusté s minimální výdrží … za to mám zaplatit 7 000 ??? to si radši koupím Diesely za 7000 který budou ukazovat jenom čas ale bude to krásný designový doplněk

  • Apple se jen směje? Apple posledních pár let dokáže jen vypustit pár promo na různé koncepty a potom se všem vylepšením a vychytávkám úspěšně vyhne a zase vydá stejný hovno jako model před tím. Tolik k Applu. A všichni apple pozitivní lidi jako očividně i ty fuuurt vykládaj jak je iPhone super telefon a nevim co a přitom je to totální shit! neznám člověka co přešel z iPhone na Android a chtěl by se vrátit. Není jediná věc co neumí třeba Samsung a Apple to umí. zato je asi miliarda věcí o kterých iPhone ani neslyšel a Samsung je má ve všech zařízeních. Nehledě na to, že i 5S je jako kdyby udělali Ctrl+C a Ctrl+V. Až na to že na poslední chvíli okoukali adaptivní blesk a 3 barvy od Note III… asi tolik. a nemáš žádnej ale absolutně žádnej argument proč by měl být iPhone lepším telefonem, než srovnatelná modelová řada telefonů s androidem. Už to pochop a zahoď ten šmoulofón co je vlastně iPod ze kterého jde volat a psát… a jestli začneš s 64kovým procesorem, tak ti rovnou řeknu, že je to totální zbytečnost, která jen navýší cenu, protože rozdíl mezi 32 a 64bit procesorem poznáš tak ma PC, na som shitu ten rozdíl nikdo nepozná. a kromě toho? čtečka otisku prstu. woow… vychytávečka, ale verdikt to nezmění… SHIT!
   (celé jsem to psal na iPhone, MacBook Pro a věci podobné neřešim)

 2. Vsaď se, že Apple hodinky představí, protože doba, kdy Apple udával v tomhle odvětví směr už je dávno pryč. Neříkám to jen tak, od prvního iPhona jsem byl jejich příznivcem, ale iPhone 5 byl můj poslední produkt od Apple, který jsem si pořídil, protože v něm byl ještě něco od Steva. Po tom, co jsem přešel na Galaxy S4 si nemůžu v ničem stěžovat, hlavně jsem narazil na telefon, který vím, že za rok nebudu měnit. Nehledě na to, že IP4, IP4S i IP5 jsem měl na reklamaci, takže o nějakém kvalitním zpracování nemůže být řeč. Beru se jako ovce, která utekla ze stáda.

 3. Já si myslím že za pár měsíců Samsung Galaxy Note III dejme v novém roce 2014 Měsíc Leden bude určitě cena snížena, myslím si že cena bude v tom roce a měsíci cena na 15 tisíc,- jak Samsung Galaxy S IV

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here