Bude Android 2.4 Ice Cream?

2

Pro všechny uživatele Androidu chystá Google pro letošní léto, příjemné osvěžení v podobě nové verze OS Android Ice Cream. Podle posledních informací se objeví začátkem letních prázdnin na přelomu června a července. Ice cream verze bude představena na konferenci Googlu IO v květnu. Zprávy o budoucí verzi Androidu se různí, osobně si myslím, že není tak důležité jaké bude mít nasledující verze označení nebo název, ale co nám nového převratného nabídne. Už se těším s čím se Google předvede letos v létě? Co očekáváte od nového systému Android vy?

Android google

Zdroj: pocket-lint.com

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak já doufám, že nová verze Androida nám přinese trošku sjednocení, aby se nepokračovalo v nastaveném trendu, kdy má skoro každej telefon jinou verzi Androida. Také doufam, že se bude jednat o verzi, která nás nasměruje k verzi 3.0 Honeycomb, aby se sjednotili verze jak pro tablety, tak i pro telefony. Čekám, že se překope celej design a pravděpodobně přijdou nové prvky v ovládání. Sice se mi moc nelíbí plán, že se upustí od hardwarových/senzorových tlačítek, ale snad bude ovládání snadné a komfortní.

  2. V sjednocení verzí už nedoufám, vidím to jako důvod proč jednou Android skončí stejné (nebo podobně) jako WinMo (do verze 6,5). A sjednocení vzhledu je také hudba budoucnosti. Sám Matias Duart v rozhovoru řekl, že rád uvítá grafické nadstavby od výrobců. Ohledně tlačítek to také moc nechápu, pokud zmizí v HW podobě, budou nutně ubírat místo na displeji a to není zrovna ideální stav (jedna z věcí která se mi líbí oproti iPhone).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here