Box nabízí 50 GB zdarma všem uživatelům aplikace pro Android

4

Cloudové úložiště Box přináší malé překvapení všem uživatelům Androidu, kteří si stáhnou aktualizovanou verzi oficiální aplikace. Zatímco běžně je k dispozici 5 GB pro vaše soubory, Box nyní tento prostor rozšiřuje na 50 GB bez ohledu na to, jaký telefon s Androidem máte. Stačí si jen během následujícího měsíce aktualizovat a spustit aplikaci. Box vám automaticky připíše desetinásobný volný online prostor pro vaše soubory, který je dostupný bez časového omezení.

Kromě výše uvedené novinky přináší aktualizovaná verze aplikace několik dalších vylepšení:

  • zobrazení a přidávání komentářů k souborům
  • pozvání ostatních uživatelů ke spolupráci
  • vylepšené nahrávání, včetně možnosti dávkového nahrávání více souborů najednou z SD karty
  • upravené uživatelské rozhraní
  • možnost přesunutí aplikace na paměťovou kartu (App2SD)
  • překlad do němčiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny

Navíc byla vyhlášena soutěž o dvacet tabletů Samsung a ročních neomezených „enterprise“ účtů v cloudovém úložišti Box. Stačí napsat krátký příběh, jak vám Box pomohl ve vašem podnikání. Odměněni budou ti, jejichž příběhy dostanou nejvíce hlasů od ostatních uživatelů.Více informací o soutěži získáte zde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pomocí aplikace Box pro Android můžete jednoduše nahrávat, vytvářet, prohlížet a stahovat své soubory. Soubory můžete vyhledávat pomocí vestavěného vyhledávače.Pokud budete chtít soubor sdílet, můžete tak učinit pomocí odkazu. Nechybí ani widget na hlavní obrazovku, díky kterému můžete sledovat nejnovější změny v souborech při využívání funkce spolupráce.

Další informace o službě Box si můžete přečíst v našem článku zde.

4 KOMENTÁŘE

  1. opět zopakuji: to je sice pekne, ze BOX dava 50GB, ale co je to platne, kdyz si ve free verzi nejde ani stahnout celou slozku:) to si mam tisice fotek stahovat po jedne? cili zatim je to ponekud zbytecne a vedou dropy a sugarsyncy, kde lze prostor navysit na zruba desetinu BOXu – lepsi nezli nic

  2. opět zopakuji: to je sice pekne, ze BOX dava 50GB, ale co je to platne, kdyz si ve free verzi nejde ani stahnout celou slozku:) to si mam tisice fotek stahovat po jedne? cili zatim je to ponekud zbytecne a vedou dropy a sugarsyncy, kde lze prostor navysit na zruba desetinu BOXu – lepsi nezli nic

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here