BlackBerry Messenger pro Android – Ukázka na videu

0

Na Youtube se objevilo video připravovaného klienta pro sms zprávy známého pod názvem BlackBerry Messenger. Zatím se jedná pouze o beta verzi, která se ještě musí doladit téměř k úplné dokonalosti. Těšit se můžeme na přidání kontaktu dotknutím se obou zařízení pomocí technologie NFC.

Aplikace bude neustále zobrazena ve vaší notifikační liště, což některé uživatele nemusí zrovna potěšit. Možná během vývoje budeme mít možnost tuto funkci zrušit. Opomenout bychom neměli možnost zaslání fotografie, nebo  hlasové zprávy.

Co se týče designu, aplikace si nevede vůbec špatně a ještě aby ne, když se jedná o „kopii“. Jediné čím se bude Messenger lišit od originálu, bude vaše vámi zvolená softwarová klávesnice. Na níže uvedeném videu se můžete podívat na krátkou videoukázku, jak by mohla celá aplikace vypadat.

http://www.youtube.com/watch?v=FSLajOurLOE#t=210

Vývojáři na aplikaci stále pracují, proto vám nemůžeme s jistotou říci,  jaké další funkce se můžete těšit.  Nezbývá nám nic jiného, než se objeví další informace, které vám následně sdělíme. Byli bychom vděční za jakýkoliv váš názor.

Zdroj: androidauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here