Beta verze správce financí Wallet 2.0 je dostupná k testování, zapojit se můžete i vy

2

wallet

Užitečná aplikace pro správu příjmů a výdajů Wallet, o které jsme psali v Českém zoubku se po měsících vývoje dočkala spuštění beta testování verze 2.0. Do testování se můžete zapojit i vy. Samotná beta není dostupná na Google play, instalační soubor, informace a reporty ostatních uživatelů však najdete ve skupině na Google Plus.

Nová verze s označením 2.0 by měla přinést zásadní změny v používání aplikace a celou aplikaci by měla posunout o několik kroků dále. S těch zajímavějších novinek namátkově vybíráme propojení se zabezpečeným webovým úložištěm (které samo bude umožňovat i správu) a možnost synchronizace s více zařízeními, hlasové diktování záznamů, nové, přepracované IU, ikonky u kategorií, více grafů, správu více účtů a další. Navíc každý, kdo se zapojí do beta testingu získá VIP přístup zdarma. Nejaktivnější testeři dostanou doživotní přístup ke všem službám zdarma.

Náhled na novou verzi umožňuje také první vide tutorial. Autor aplikace slibuje další videa, které uživatele snadno a rychle seznámí s pokročilými vlastnostmi.

2 KOMENTÁŘE

  1. Aktualizace už je asi měsíc venku a za mě obrovská spokojenost!

    Free verze už není omezena počtem záznamů a pokud chcete plnou verzi, která dovoluje např. automatickou web synchronizaci nebo používání více účtů zaplatíte nějaký nevysoký měsíční poplatek…

    Další vychcytávkou je právě možnost web synchronizace, takže si vše můžete semtam skouknout v klidu na kompu, kde se vám i všechna data zálohují… Nová verze má navíc dokonce i češtinu 🙂

  2. Mě se líbí Royfis (www.royfis.cz) používám ji již 7 měsíců, umí právě více účtu a navíce se vypadá to tam přehledně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here