Asus představil MeMo Pad FHD 10 LTE se čtyřjádrem od Qualcommu

0

FHD Memopad

Asus představil LTE verzi svého tabletu MeMo Pad FHD 10, který je vybaven desetipalcovým displejem s rozlišením 1920 x 1200 zajišťující ostrý obraz. Displej typu IPS vám poskytne věrohodné podání barev, u kterých si můžete nastavit jejich sytost. Celé zařízení má hmotnost 572 g a tloušťku 9,9 mm. Zatímco v červnu představená verze tabletu s Wi-Fi měla dvoujádrový Intel Atom, nová LTE varianta má čtyřjádrový procesor od Qualcommu. Zatím však nebylo upřesněno, zda se jedná o Snapdragon 600 nebo Snapdragon 800.

Výrobce použil 5MPx fotoaparát  s automatickým ostřením. Webkamera pro videohovory se standardním rozlišením 1,3 MPx. Baterie vydrží až 10 hodin nepřetržitého provozu. Kvalitní a hlasitý zvuk zajistí dva stereo reproduktory s technologií Sonic Master, často používaných u notebooků Asus.

Zařízení můžete obohatit vložením micro SD karty a rozšířit tak pamět až o 64GB. Součástí balení bude qwerty klávesnice, sloužící i jako kryt celého těla tabletu. Jako třešnička na dortu je microHDMI port.

httpv://www.youtube.com/watch?v=08h5_vu4kY0

Zdroj: Engadget

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here