ASUS P1801-T – All in one počítač s Androidem

0

Asus-P1801-T-displej

ASUS představil nový typ přenosného počítače typu All-in-One s označením P1801-T. Jedná se o 18,4“ tablet vybavený multidotykový displej s Full HD rozlišením, poháněn je čtyřjádrovým procesor NVIDIA Tegra 3 s 12 jádrovou jednotkou GPU, který poskytuje vysoký výkon i v případě náročných aplikací. O plynulý chod aplikací na zařízení se postará 2 GB RAM paměti, co se týká datového uložiště tak je k dispozici 32 GB, které se dají dále rozšířit pomocí microSD karet. O chod celého přístroje se stará Android 4.2, ke kterému lze pomocí portu micro USB připojit klávesnici a myš (součástí balení je redukce na USB).

ASUS all in one počítač s AndroidemASUS all in one počítač s Androidem ASUS all in one počítač s Androidem

Jedná se o poměrně velké zařízení, asi tento fakt přesvědčil Asus aby jej nazývali All in One počítač a né zrovna tablet. I když jsme si v poslední době  zvykli na nejrůznější velikosti tabletů, vždy se výrobci snažili nabídnout tablet do 10“. Asus se svým  P1801-T vytváří nový segment trhu, kde se nabízí nové možnosti využití tabletu v interaktivní reklamě, informačních centrech či kioscích.  Inženýři při vývoji těla tabletu mysleli na všechny uživatele, kteří se rozhodnou pro využití tohoto all-in-one počítače jako tabletu. Na zádech je k dispozici velmi povedený a hlavně funkční stojan a také úchytka pro snadné přenášení zařízení.

Zařízení je již k dispozici u prodejců a všechny zájemce jistě potěší cena, která byla pro český trh stanovena na 15 499 Kč.

Asus P1801-T-B003M lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here