Astro File Manager přináší nové funkce týkající se fotografií

0

Oblíbený správce souborů Astro File Manager byl znovu aktualizován. Nová verze přináší dodatečné funkce týkající se obrázků a užitečné ovládací prvky.

První novinkou je integrace Facebook fotogalerie, díky které můžete velmi jednoduše prohlížet a kopírovat fotky z vašeho Facebook účtu přímo ve správci souborů. Vývojáři také přidali zcela nové uživatelské rozhraní galerií a nabídli několik vylepšení pro prohlížeč obrázků, který nyní umožňuje například otáčení fotografií.

Jak už byl řečeno v úvodu, přináší aktualizace také nové ovládací prvky. Konkrétně se jedná o možnost swipovacích gest na obrazovce: tažením prstu po displeji doprava či doleva otevřete boční menu. Potěšeni budou také uživatelé starších verzi Androidu (Froyo, Gingerbread a Honeycomb), kterým update přináší intuitivnější a rychlejší uživatelské rozhraní aplikace.

Vývojáři z Metago také oznámili, že jejich souborový manažer si už stáhlo přes 40 milionů uživatelů a jedná se tedy pravděpodobně o nejstahovanější aplikaci tohoto typu pro Android. Pokud jste uživateli cloudového úložiště Box, můžete během tohoto měsíce očekávat aktualizaci přinášející právě integraci této služby. Vývojáři také slibují, že od 14. prosince budou updaty aplikace vydávány mnohem častěji než doposud.

ASTRO File Manager si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ASTRO File Manager od Metago je oblíbený souborový manažer, který nabízí přehledné uživatelské rozhraní a mnoho funkcí včetně podpory témat, správce stahování, otevírání ZIP a TAR archivů, vyhledávače souborů, správce aplikací a správce úloh.

zdroj: pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here