Archos představí několik zařízení na veletrhu IFA

0

Archos oficiálně zvěřejnil informace o zařízeních, které představí 4. září na veletrhu spotřební elektroniky IFA. Všechny budou vybaveny zcela čistým Androidem 4.2. 

Oxygen

První chloubou výrobce bude telefon Archos 50 Oxygen. Pyšnit se může Full HD displejem a 13MPx fotoaparátem. Dostatečnou kvalitu pro videohovory by měla poskytnout 5MPx webkamera. Plynulý chod systému zajistí čtyřjádrový procesor s taktem 1,5GHz.

Nižší třída Titanium, nabídne 4palcový displej. Telefon bude osazen dvoujádrovým procesorem, bluetooth, GPS, Dual SIM kartami, 5MPx fotoaparátem a 0,3Mpx čelní kamerkou.

Nový ARCHOS ChildPad bude vypadat a obsahovat uživatelské rozhraní navržené pro děti. Aplikace a hry v obchodě play budou filtrovány. Dítě tak nebude mít přistup k nevhodnému obsahu, jako jsou například násilné hry.

Childpad

Pro hráče bude určen ARCHOS GamePad 2. Jedná se o kombinaci tabletu Android a hrací konzole s přístupem k tisícům nejnovějších her. Více informací o zařízení bude zveřejněno brzy.

Nová ARCHOS Xenon třída nabídne 3 tablety. Zařízení budou vybaveny HD displejemi. Bude se jednat o 3G verze a to mnohem levnější, než jaké nabízí například Samsung, nebo Apple.

Třída platinum – nabídne zařízení vybavené čtyřjádrovými procesory a hliníkové provedení celého těla tabletu. Displeje budou disponovat IPS technologií s rozlišením až 2048 x 1536 pixelů.

Nový Gen11 tablet, ARCHOS 101 XS 2 upřednostňuje výkon, přehrávání médií a produktivitu.. Poháněn bude čtyřjádrovým procesorem a HD IPS displejem. Samozřejmostí budou 2 stereo reproduktory na zadní straně. Mezi příslušenství bude patřit magnetická klávesnice.

magnet Archos

Zdroj: archos

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here