Aplikace QuickPic aktualizována na verzi 2.0: nový vzhled, App2SD a další novinky

0

  

QuickPic, oblíbená alternativní galerie pro vaše obrázky, byla aktualizována na verzi 2.0 beta. Už podle číselného značení je jasné, že důležitých novinek je tentokrát poměrně dost.

Nejznatelnější změnou je zbrusu nové uživatelské rozhraní inspirované Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Užvatelské rozhraní je ještě čistší a rychlejší než u předchozí verze aplikace. Do pravého horního rohu přibyla tlačítka, která usnadňují práci s obrázky.

Nesmíme zapomenout ani na nový režim zobrazení složek, který nahrazuje původní seznamy. Novinkou je také podpora hierarchických složek a větší náhledy obrázků bez rámečků. Pro uživatele Androidu 2.2 nebo novějšího přibyla také možnost přesunutí aplikace na paměťovou kartu (App2SD). Samozřejmostí v aktualizované verzi jsou také opravy některých chyb.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

QuickPic je aplikace, která dokáže plně nahradit výchozí galerii vašeho telefonu. Ve srovnání s ostatními galeriemi je QuickPic rychlejší, čistší, přehlednější a navíc nabízí několik zajímavých funkcí. Aplikaci můžete stáhnout zcela zdarma a bez reklam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here