Aplikace mizejí z Android Marketu

4

Jak jsme včera informovali, z AndroidMarketu zmizel RockPlayer, začíná se však ukazovat, že se nejednalo o jedinou aplikaci. Google fora se začínají plnit stížnostmi autorů, jejichž aplikace také zmizeli bez jakéhokoliv upozornění. Abych vše uvedl na pravou míru, aplikace nezmizeli úplně, jen byly ‚od-vydány‘. Vývojář je pořád ve svém profilu má, a je potřeba jen znovu provést jejich vydání.
Určité zdroje říkají, že se Google jen brání proti duplicitním a neaktualizovaným aplikacím od neaktivních vývojářů. Zajímavé je, že apliace byly stáhnuty naprosto náhodně, šlo tedy jak o nepoužívané aplikace, tak i o naprosto nezávadné aplikace s desítkami tisíc stažení. Tato skutečnost by spíše nasvědčovala nějaké technické závadě na straně Google.
Zdroj: Google Support Forums (1 , 2), phandroid

4 KOMENTÁŘE

  1. VÁŽENÍ !

    Odkud na marketu mohu stáhnout živé vysílání čt nebo jiné stanice, za jakých podmínek apod..? Stáhl jsem si dosud čt24, ale video žádné jen články a černá obrazovka. Co to tedy chce ??, Díky za případnou odpověď. s úctou Pavel Jačka.

    • Na některých telefonech živé vysílání prostě nefunguje a zobrazuje se jen černá obrazovka. Takže nezbívá než čekat na aktualizaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here