Aplikace Google+ přináší upravené rozhraní a nové funkce

2

Mobilní aplikace Google+ se dočkala další aktualizace, která tentokrát přináší upravené uživatelské rozhraní a několik nových funkcí.

google plus udpate 5 google plus udpate 2

Jako první si však po updatu všimnete upraveného vzhledu streamu, který zahrnuje například zobrazení delšího textu příspěvků i komentářů a výraznější tlačítka pro komentování, sdílení apod. Fotografie už by neměly být tak výrazně ořezávány, což je výhoda zejména při prohlížení fotografií pořízených na výšku. Při kliknutí na obrázek, video či odkaz nyní budete rovnou přesměrováni na danou stránku.

google plus udpate 4

Do aplikace přibyla také funkce automatického sdílení polohy. Po zapnutí této funkce bude ve vašem profilu vždy zobrazena vaše aktuální poloha. Vzhledem k tomu, že jde o poměrně veliký zásah do soukromí uživatelů, je samozřejmě možné tuto službu nechat vypnutou nebo si vybrat jen určité kruhy lidí, se kterými chcete svou polohu sdílet.

Aktualizace přinesla také více možností správy komunitních stránek, jako například možnost pozvání uživatelů do komunity, vyhledávání členů a moderování obsahu. Nejnovější verzi aplikace Google+ si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

DOPLNĚNO: Omlouváme, ale funkce editace fotografií, o které byla v článku zmínka, je zatím dostupná pouze pro iOS.

zdroj: google+ blog

2 KOMENTÁŘE

  1. Nevím, jestli článek vzniknul díky funkcím Copy + Paste ze zahraničního webu, nebo se funkce Google + liší podle typu mobilu, ale v Nexus S s Android 4.1.2 po aktualizaci žádné editační funkce k fotografiím nepřibyly, v Galaxy Tabu zrovna tak.

    • Máte pravdu, funkci jsem delší dobu také hledal, ale neúspěšně. Zatím je dostupná jen pro iOS. K sepsání článku bohužel došlo dříve, než se aktualizace opravdu objevila v Google Play. Omlouvám se chybu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here