Aplikace ČSOB Smartbanking se dočkala nového vzhledu

2

Mnohým klientům ČSOB aplikaci ČSOB Smartbanking představovat nemusím. Chlubí se snad jako jediná bankovní aplikace necelými pěti hvězdičkami a různými oceněními, mezi nimiž je kromě stříbrného místa v anketě Mobilní aplikace roku 2013 v kategorii Finance i Microsoft Awards 2013 v kategorii Moderní aplikace pro Windows 8 a Windows Phone 8.

wpid-Screenshot_2013-11-30-17-54-00.png wpid-Screenshot_2013-11-30-17-00-01.png wpid-Screenshot_2013-11-30-17-54-03.png

Aplikace je od samého počátku přehledná a intuitivní, což u všech bankovních aplikací nebývá standartem. Snadno v ní (i pomocí QR kódu) zadáte příkaz k úhradě, zjistíte zůstatek a pohyby na účtu a vyhledáte nejbližší bankomat či pobočku.

Co aplikaci trochu scházelo, byl modernější a vzdušnější design, což se po nejnovější aktualizaci říct rozhodně nedá. Kromě kompletně nového vzhledu se klienti ČSOB využívající Smartbanking dočkají nové funkce Úvod, která nabídne všechny nejdůležitější informace na jedné obrazovce, takže nemusíte čekající příkazy a blokace hledat jinde.

Další funkcí, která v aplikaci přibyla, je online objednávka úvěrových produktů a zobrazení předschválených úvěrových limitů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Škoda, že tlačítko zpět vždy zavře aplikaci na místo vrácení se na úvodní obrazovku. Jinak je aplikace dokonalá… 🙂

  2. Jo a stojí pěkně za hovno nefunguje s root telefonem to mohl vymyslet jenom kravaťáckej idiot,aby mě banka diktovala jakou mám mít romku a mohl jsem používat její draze placené služby.Opravdu Kocourkov jako svině

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here