Android naportován na HTC HD7 – Fake nebo skutečnost?

7

Na Android v původně Windows Mobile 6,5 zařízení, HTC HD 2, jsme si již pomalu zvykli. Že by se ale Andriod portoval i na telefon s relativně moderním a funkčním systémem Windows Phone 7 jsme opravdu nečekali. A že by byla první verze takto rychlá a funkční také ne. Právě proto vyvstává mnoho otázek týkajících se pravdivosti videa a je dost možné, že se jedná pouze o vtípek.

7 KOMENTÁŘE

 1. Vy jste fakt kokoti….Nezáleží jaký systém na telefonu je, ale co je to za hardware…Androidu je jedno co na telefonu původně bylo…

 2. To je jasné, šlo o to proč se tam vůbec portuje. Na staré WM6.5 telefony to chápu, to byl relativně pomalý systém (zase uměl spousty věcí, ale to už je na delší diskuzi). WP7 je na druhou stranu moderný a funkční systém a nevydím zde důvod proč jej nahrazovat Androidem. Proto mi také přijde divné, proč by někdo vynakládal tolik úsilí na věc, kterou málodko využije (HD7 tolik neni a kdo jí má ten ji většinou chce kvůli WP7) a nakonec z toho ukázal jenom video bez dalších informací.

 3. Hardware je u HD7 IMHO stejný/podobný jako u Desire. Tak proč by neměl jít Android z Desire portovat na HD7?

 4. Spíš podobný k Desire HD. Jde mi spíš o to proč by to někdo dělal a pokud by to tedy udělal, proč by natočil jen video a samotný projekt nedal ke stáhnutí.

 5. Pokud WM7 pokladas za moderni (maximalne vzhledem) a funkcni (nema ani zakladni funkce jako clipboard, ma minimum aplikaci …takova alpha-verze androida) tak si hodne nenarocny… 😀

 6. Clipboard již má a ohledně aplikací je to nerychleji rostoucí platforma, takže bych mu až zas tak nekřivdil.

  Také neříkám, že je WP7 lepší než Android, ale pokud si někdo koupí HD7, tak si ho koupí právě kvůli tomu systému, ať už díky dokonalé provázanosti s Office nebo třeba kvůli hezkému designu systému a vzhledově jednotným aplikacím. Jediný důvod proč by tam někdo chtěl Android je neinformovanost (nevěděl co je WP7 zač) nebo koupě ve výrazné slevě.

  HD2 a Android je trochu jiná kapitola, ten telefon si totiž spoustal lidí koupila, protože v té době nebylo nic lepšího. To že se situace do dvou měsíců změnila je věc jiná.

 7. Ahoj prosimtě chci se tě zeptat jak nainstaluju Android do HTC HD7 četl jsem si hodně návodů, ale ani z jednoho jsem nepobral vůbec co po mě chtějí tak jestli bys mi to mohl nějak jednodušeji vysvětlil Díky moc …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here