Android naportován na Palm Pre

3

Nedávno jsme tu měli Android běžící na původně WP 7 telefonu HTC HD 7 a nyní se objevil další, možná ještě trochu neobvyklejší port. Konrkétně Android přivítal telefon Palm Pre původně běžící na WebOS. Jak uvidíte na videu, port je i přes rané stádium vývoje a relativní hardwarovou zastaralost zařízení (CPU – 500MHz + 256 MB RAM) poměrně svižný a myslím, že nebude trvat dlouho, než bude vhodný pro každodenní používání.

Android běžící na HTC HD 2 nebo HD 7 již není nic moc zajímavého, ale Android na původně Web OS telefonu Palm Pre, to tu ještě nebylo. Jak uvidíte na videu, port je i přes rané stádium vývoje a relativní hardwarovou zastaralost zařízení (CPU – 500MHz + 256 MB RAM) poměrně svižný a myslím, že nebude trvat dlouho, než bude vhodný pro každodenní používání.

Schválně si zkuste všimnout co je ještě ve videu poměrně zajímavé, napovím Vám, že jde o něco se souvislostí s naší zemí.

Zdroj: PreCentral forums, YouTube

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak tomuto projektu fandim. Android telefon konstrukcí podobný Pre neni k dispozici, kdyby se to dotáhlo do použitelného konce, tak bych dokonce i o Pre začal uvažovat:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here