Android 4.3 pro Galaxy S3 a S4 v říjnu

6

jellybean

Tato zpráva potěší hlavně majitele Samsungů – konkrétně modelů Galaxy S3 a S4, kterým tento týden společnost přislíbila aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean. Tím se telefony dostanou opět na nejaktuálnější verzi, kterou je možno pro zařízení s Androidem momentálně získat.

Aktualizace by měla být vypouštěna již v říjnu tohoto roku, přičemž telefony bude nutno propojit při aktualizaci s Vašim počítačem, neboť většina aktualizací na nový systém Android se provádí pomocí přiloženého software Kies, který naleznete u Vašeho telefonu.

Ovšem nyní nepotěším majitele zařízení Galaxy Note 2, kteří na tuto aktualizaci také čekají. Bohužel, momentálně to vypadá tak, že Samsung již ukončil podporu pro toto zařízení a dále se o něj starat nebude. Jediným řešením tak jsou alternativní ROM, které můžete nalézt na specializovaných fórech.

 

Zdroj: sammobile

6 KOMENTÁŘE

  1. To si dělají srandu s tím NOTE II ?? .. Rok starý telefon a už skončili s podporou .. Myslím že tímhle naštvou hromadu uživatelů

  2. Vždyť Note II je novější jak SIII shit!! Beru to, že někde vznikl omyl, jinak se Samsungem končím, ikdyž jsem si Note II oblíbil!

  3. Pochybuju, ze by ho Note II nedostal taky. Jen mozna preskoci 4.3 a dostane rovnou 4.4 kvuli novymu Note 3. Nam na SIII taky nenaservirovali hned android 4.2., protoze vysla S4 tak nutili ke koupi a dali nam ho az ted. To samy ted. Ale ze by skoncili s podporou to pochybuju…

  4. Klid, když je klid po pěšině – ohledně Note 2 a aktualizace – tak podle mě jen proto, aby byl velký zájem o nový Note 3. Z prezentace Gearu bylo jasné, že podpory se dočkáme. Stejně jako uživatelé SIII. Pokud je pro komunikaci Gearu potřeba Android 4.3 a jistý protokol, je asi dost okatě naznačena jeho aktualizace. To co teď Samsung dělá je marketingový tah. Možná taky ne, ale to by bylo takový fiasko, že si tolik zahrávat snad nebude. Jen je mi líto, že 4.3 přijde později…

  5. Takze samsung vyda officialni seznam mobilu kde bude upgrade na android 5 kde je i SGN2 a najednou se prestanou zajimat 😀 spis by me zajimalo odkud vy tu informaci mate a na kolik je verehodna pokud to sleduji s datumama a vsim okolo updatu softu tak je to velmi osidna vec takze tvrzeni ze da na SGS3 aktualizaci na AD4.3 a o nota se prestane starat je absurdni a smesne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here