Android 4.2 portován na Asus Transformer TF101

2

Původní Asus Eee Pad Transformer (TF101) ani přes své stáří rozhodně ještě nepatří do propadliště dějin. Naopak, vývojáři z fóra XDA-developers se na tento tablet podařilo portovat nejnovější Android 4.2.1 Jelly Bean. Poslední verze s označením 0.6.0 opravuje poslední problémy s bluetooth a fotoaparátem, takže ROM je nyní zcela funční a vhodná pro každodenní používání.

Jedná se o čistou AOSP verzi bez zbytečných úprav a přídavků. Android 4.2 Jelly Bean přináší několik zajímavých novinek v podobě 360stupňových panoramat Photo Sphere, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasového zadávání slov offline, nativní podpory sdílení obrazu s HD televizorem, nových možností v notifikační liště, vylepšeného hlasového asistenta Google Now, nových funkcí při připojení do doku, aktualizovaných nativních aplikací a drobných změn v designu uživatelského rozhraní.

Android 4.2.1 pro Asus Transformer TF101 můžete stahovat zde. Instalaci by měli provádět jen zkušenější uživatelé a za případné poškození tabletu neručíme my ani vývojář.

via xda

2 KOMENTÁŘE

  1. Poslední verze s označením 0.6.0 JEŠTĚ NEVYŠLA!!! V popisu se jedná pouze o changelog připravované verze. Poslední dobou se kolem TF101 rojí jedna mystifikace za druhou. 🙁

  2. Ahoj, mám Asus TF300, po včerejší automatické aktualizaci na Android 4.2.1 mi přestalo fungovat připojení přes bluetooth s telefonem Nokia E52 …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here