ALCATEL ONETOUCH představil lowcostovou řadu PIXI 3

0

ALCATEL ONETOUCH představil na veletrhu MWC 2015 nové produkty z řady PIXI 3. Patří do ní smartphone PIXI 3 (5.5) s velkým 5,5palcovým displejem. Telefon zaujme devíti barevnými kryty a bude se prodávat ve 3G nebo 4G variantě. Řada PIXI 3 kromě toho zahrnuje i dvojici tabletů PIXI 3 (7) a PIXI 3 (8). 7palcový model se na trhu objeví ve třech variantách (WiFi, 3G a 4G), jeho větší 8palcový sourozenec pak bude podporovat mobilní 3G sítě. Novinky z řady PIXI 3 jsou určeny nenáročným uživatelům s omezeným rozpočet.

ALCATEL ONETOUCH PIXI 3 (5.5)

PIXI 3 (5.5) colors

Telefon, který zaujme příznivým poměrem ceny a výkonu, nabídne 3G+ nebo 4G konektivitu, svižný čtyřjádrový procesor a devět barevných variant zadních krytů. Hlavním lákadlem novinky je velký 5,5″ displej, který je optimální pro surfování na webu, hraní her či sledování multimédií.

Další výhodou PIXI 3 (5.5) je kapacita baterie, díky níž vám nedojde šťáva uprostřed hry nebo těsně před strhujícím finále filmu. Verze PIXI 3 (5.5) se 4G (LTE) připojením navíc nabízí praktickou funkci Download booster. Ta dovoluje uživatelům stahovat velké objemy dat současným využitím mobilní sítě LTE a Wi-Fi připojení. Tento model také podporuje funkci Wi-Fi display, která umožňuje promítat obsah telefonu na velké televizní obrazovce.

[table “3” not found /]

Tablety PIXI 3

PIXI 3 (7) color range

Alcatel dvojicí nový tabletů reaguje na poptávku trhu, kdy sedmi a osmipalcové tablety jsou oblíbené kvůli své kompaktní velikosti. Vejdou se do kapsy, zároveň na nich lze pohodlně sledovat videa, prohlížet si internet nebo hrát hry. Tablety PIXI 3 umožňují přístup k mobilnímu internetu i těm, kteří touží po cenově dostupném zařízení. Model PIXI 3 (7) si budeme moci pořídit ve třech verzích, které jsou rozděleny podle podporované datové konektivity 4G (LTE), 3G a Wi-Fi. PIXI 3 (8) se bude nabízet pouze ve variantě s podporou 3G.

Použitý procesor se liší u jednotlivých verzí, kdy u verze Pixi3(7) 4G LTE se nachází čryřjádrový 1,1 GHz Qualcom Snapdragon 210 u verze Pixi 3 (8) najdeme pouze dvoujádrový 1.3GHz procesor MT8312.

Oba přístroje disponují kvalitní 2megapixelovou kameru a přední kamerou pro videohovory. 4G verze PIXI 3 (7) funguje pod operačním systémem Android Lollipop 5.0, zatímco 3G a Wi-Fi verze běží pod osvědčeným KitKatem 4,4. GPS navigace je k dispozici u 3G a LTE verze, zatímco funkce OTG umožňující připojit k zařízení flashdisk nebo myš je dostupná u všech sedmipalcových modelů.

Tablety dovolují používání více uživatelských účtů na jednom zařízení, aby je mohla bezpečně používat celá rodina. S PIXI 3 si můžete i zatelefonovat, součástí balení obou přístrojů je handsfree sada. Tablety lze uzpůsobit vlastnímu vkusu na výběr máte ze sedmi barevných zadních krytů.

PIXI tablety

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here