Alcatel OneTouch POP 7S s LTE si pořídíme v Česku za necelých 5000 Kč

0

ONE TOUCH POP 7S_Black_front angled right_landcape ONE TOUCH POP 7S_Black_front front_landscape ONE TOUCH POP 7S_Black_front angled left_landscape

POP 7S představuje lehký, tenký tablet s precizním zpracováním z pevného plastu. Zařízení s kompaktními rozměry bez problému schováte do kapsy nebo kabelky, takže jde o ideálního společníka na cestách.

Svižný chod operačního systému Android KitKat 4.4 zajišťuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 400, který zvládne vše, co uživatelé běžně od tabletu vyžadují – od surfování na internetu přes sledování videí po hraní her. Na rozdíl od většiny startovacích tabletů novinka podporuje vysokorychlostní mobilní sítě 4. generace (LTE), které umožňují stahování velkých souborů nebo streamování videa rychlostí až 110 Mb za sekundu. V místech s dosahem signálu Wi-Fi můžete využít bezplatného bezdrátového připojení.

Tablet POP 7S zvládne s pomocí aplikace telefon i hlasové volání a posílání SMS nebo MMS zpráv. Pro ukládání vašich dat je k dispozici integrovaná paměť o kapacitě 4 GB, kterou snadno rozšíříte pomocí MicroSD karet až o dalších 32 GB. Díky funkci IR blaster můžete s tabletem POP 7S pohodlně ovládat televizor, DVD přehrávač nebo domácí audiosystém přímo na displeji tabletu. Veškerý obsah zařízení navíc zásluhou technologie Miracast můžete promítnout na velkou obrazovku televizoru. Vaše fotografie, videa, filmy i hry v tu ránu dostanou úplně jiný rozměr. Nechybí ani pohotový 3Mpx fotoaparát vzadu a VGA kamera vpředu určená pro videohovory.  Kromě toho disponuje i funkcí telefonování a díky infračervenému portu může také sloužit třeba jako dálkový ovladač k televizi.

Tablet v Česku naleznete exkluzivně  uoperátor O2 za 4 680 Kč s DPH (při koupi bez jakýchkoli závazků).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here