Aktuálně zlevněné aplikace

3

C.H.A.O.S Tournament HD

Pokud máte rádi výzvy a konkurenční prostředí, pak si vyzkoušejte tuto hru, kde máte příležitost projít si nové vojenské dobrodružství na obloze. Jste-li zkušený pilot, vyzkoušejte si své bojové schopnosti, budete bojovat v turnajích s těmi, kteří již mají bohaté zkušenosti s řízením vrtulníků. Pokud jste naopak v oboru nováček, dokažte si, že jste stoupající hvězda, jinak Vás čeká strmý pád z nebe.

2.99 ->$ 0.99

CHAOS CHAOS CHAOS

httpv://www.youtube.com/watch?v=0NLW-MI0-yA


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Room

The Room je hra plná fyziky ve 3D rozlišení, kde bude Vašim úkolem přijít na to, jak otevřít důmyslné mechanismy a zámky na nejrůznějších trezorech.

2.99 ->$ 0.99

The Room The Room The Room

httpv://www.youtube.com/watch?v=w_7YRRKhC1M


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Superbrothers Sword & Sworcery

Superbrothers: Sword & Sworcery EP je akční hra s důrazem na audiovizuální styl. Projděte mýtickou říši a vyřešte mystické hudební hádanky, zažijte tak herní videosvět, který je ovlivněn měsíční fází. Ve Vašem úkolu Vám mohou pomoci Vaši přátelé přes Twitter.

4.99 ->$ 1.99

Superbrothers Sword Superbrothers Sword Superbrothers Sword


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Toy Defense 2

Toy Defense 2 je klasická Tower Defense hra nabytá akcemi. V tomto pokračování strategické hry se ocitnete ve 2. světové válce, kde si projdete rekonstrukcemi rozhodujících bitev. Úkol je jasný. Vytvořte si vlastní vítěznou strategii tak, abyste za každou cenu ochránili svou základnu před nájezdy nepřátel.

1.99 ->$ 1.00

Toy Defense 2 Toy Defense 2 Toy Defense 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdarma aplikace pro dnešní den

Megapolis

Postavte si město dle Vašich představ, tak aby bylo úspěšné a prosperovalo. Budete dohlížet na design města, rozvoj infrastruktury a spravovat finance. Hra je vytvořená v 3D grafice, kde můžete popustit uzdu své fantazie a využít veškeré prvky světové architektury jak starověké tak moderní.

$ 5.00 -> ZDARMA

Megapolis Megapolis Megapolis

httpv://www.youtube.com/watch?v=mv9AKmpASKA


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. jen takova otazecka… kdyz je ted Megapolis zdarma na jeden den a ja si ho stahnu, budu ho mit na ucte jako koupeny pro pripadny dalsi stazeni treba po hard resetu nebo na novej telefon? nebo je to proste ted jednou a priste smula?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here