Aktuálně zlevněné aplikace

0

Abalone

Hra Abalone byla vytvořena v roce 1987 a od té doby si získala značnou hráčskou základnu. Chcete-li si hru vyzkoušet máte nyní možnost právě na Vašem Androidu. Stačí udržovat své kameny v centru hrací desky a donutit soupeře přesunout jeho kameny na okraje hrací desky. Dále se snažte udržovat své kameny spolu, především v šestiúhelníkový tvar, který umožňuje tisk i obranu ve všech směrech.

3.49 ->$ 1.79

  Abalone Abalone Abalone

Pravidla hry:

Hrací deska se skládá ze 61 kruhových polí umístěných do tvaru šestihranu. Na každé straně šestihranu se nachází 5 polí. Každý z hráčů má k dispozici 14 kamenů ve tvaru koule, které se před začátkem hry umístí na startovací pozice.

Hráči se střídají v jednotlivých tazích, přičemž začíná černý. V každém tahu může hráč přesunout jeden, dva nebo tři kameny o jednu pozici, přičemž všechny kameny musí přesunout ve stejném směru. Přesunout 4 a více kamenů není dovoleno.

Hráč může pohybem svých kamenů odtlačit soupeřovy kameny tehdy, pokud tisková řada kamenů má větší počet kamenů jako tištěná řada. Vytlačení kamenů je možné provést pouze ve směru ve kterém kameny leží v řadě. Za tištěnou řadou kamenů se musí nacházet volné místo.

Soupeřovy kameny je možné vytisknout z hrací desky, protlačením přes okraj hrací desky. Vítězem hry je ten hráč, který první vytlačí z hrací desky 6 soupeřových kamenů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Acoustic Guitar Method: E-Folk

Aplikace Acoustic Guitar Method Vás v 11 lekcích naučí základní hru na kytaru. Bohužel aplikace je pouze v angličtině, ale i tak nabízí velmi dobrého průvodce učením hry na akustickou kytaru. Lekce jsou obohaceny o videosekvence na kterých je ukazován prstoklad.

2.99 ->$ 0.99

 Acoustic Guitar Method Acoustic Guitar Method Acoustic Guitar Method


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdarma aplikace pro dnešní den

edjing free DJ mix rec studio

Pro všechny majitele smartphonu nebo tabletu s Android 4.0+ máme dnes dobrou zprávu. V Google play si dnes můžete stáhnout zdarma aplikaci edjing free DJ mix rec studio, která Vám umožní vytvářet různé sety či mixovat hudbu. Je jen na Vášem DJ umění jak skladby budou vypadat. V rámci aplikace je můžete sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.

edjing free DJ mix rec studio edjing free DJ mix rec studio edjing free DJ mix rec studio


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here