Aktualizovaný Real Racing 3 přichází se zálohou dat na cloudu, novými auty i závody

4

Real racing 3

Oblíbená závodní hra Real Racing 3 se dočkala první velké aktualizace, která přináší hned několik významných novinek. Tou první je zálohování dat do cloudu, které vám umožní pokračovat ve hře i z jiných zařízení.

Novým partnerem se stala značka Chevrolet, ve hře tak najdeme hned dvě nová vozidla, konkrétně Chevrolet Cobalt SS a Chevrolet Camaro ZL1. Přibyl také nový typ závodu, který se jmenuje Hunter. Jak už název napovídá, je úkolem hráče dohonit ujíždějící vozidlo a předjet jej v rámci jednoho kola.

Update přináší také více než sto dalších závodů, celkový počet závodů v Real Racing 3 se tak zvýšil na více než tisícovku. Další novinky, které si jistě všimnete, je kanál přátel, ke kterému se dostanete kliknutím na ikonku v pravém dolním rohu. A v neposlední řadě přibyl přehled přátel, kteří jsou právě online a podrobné herní statistiky.

Nechybí samozřejmě ani velké množství dalších vylepšení a oprav chyb, mimo jiné upravený tutoriál a hlavní menu. Real Racing 3 si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store.

http://www.youtube.com/watch?v=UwJzQ8Z6ghY


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: fm

4 KOMENTÁŘE

  1. Nejvíce jsem si všiml, že v závodech „Endurance“ se nezobrazuje tachometr a odpočet času, který je jaksi pro závod klíčový. Tak doporučuji s auktualizací počkat (jako vždy) :-).

    • Proč je odpočet času pro závod klíčový? Však stejně jedeš dokud to jde ne? Navíc kdykoli dostaneš nějaký čas navíc, na chvílu se objeví, takže určitou představu máš.

      • Protože max je 90s takže často kroužíš za auty a cekáš až se čas vyčerpá aby jsi je mohl předjet a nepřišel o 10s (když jede více aut zasebou tak klidně minutu), které ti bude v závěru chybět… No je pravda že čas se při předjetí ukáže, ale sledovat čas při předjížděcím manévru, moc nestíhám.

  2. Hlavně, pokud používáte RR3 GFX tool a snižujete grafiku, tak tu featuru vypněte… Zabil sem tak RR3 po updatu… Musel sem odinstalovat a zase nainstalovat.. Cloud je super… hraju konečně kde můžu 😀 (SGS2, 3, Tab 10.1)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here