Aktualizace pro Galaxy S3 a Note II se opozdí

4

Samsung Logo

Před několika měsíci se vynořily zprávy o plánovaném zpoždění aktualizací kvůli výrobců. Důvod je jednoduchý. Někteří výrobci totiž začali mít časovou ztrátu s implementováním novějších verzi Androidu do svých zařízení.

Všimnout si toho můžeme například u Samsungu, kde nová zařízení Galaxy S4 Mini nebo například Galaxy Mega již mají systém v novější verzi 4.2.2. Nemile se ale tento vývoj dotkne právě Galaxy S3 a Note II, kteří si na aktualizaci budou muset počkat ještě minimálně několik týdnů.

Zpoždění u výrobců je zapříčiněno ve velké míře nadstavbami, které si výrobci sami upravují do čisté verze Androidu. Samsung tedy stále nemá dokončenou nadstavbu TouchWiz na Android ve verzi 4.2.2.

Před nedávnem ale unikla první verze, kterou si do telefonu můžete stáhnout neoficiální cestou a na vlastní riziko.

Samsung-Galaxy-S3-Note-II-Android-422-update-delaied1

Zdroj: unwiredview

4 KOMENTÁŘE

  1. Ten clanok je z fora? Ci co to je, od koho je? Minuly mesiac na Sammobile pisali ze aktualizcia na SG S3 pride v juny, takze neviem z coho vychadzate.

    • Zdroj je uveden pod článkem. Zpráva přišla od Sammobile, která říká akorát, že se nová verze Androidu na tyto telefony opozdí díky nadstavbě TouchWiz. Samsung ji potřebuje testovat a to bude pár týdnů trvat, takže není hotová 🙂

    • Vítku nebyl. Nadstavba zasahuje do systému Android, takže rozdíl mezi zařízeními může na první pohled být malý, ale ve skutečnosti, rozhoduje plno věcí, jako je výkon, správná optimalizace, všechny možné senzory a například i velikost a rozlišení displeje hraje roli. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here