Aktualizace Galaxy S III a Galaxy Note II na Android 4.3 bude dokončena do konce ledna

8

Android 4.3 Jelly beanSamsung je nechvalně proslulý pomalým způsobem vydávání updatů. Zatímco většina výrobců vydává nové verze Androidu naráz nebo se zpožděním maximálně pár dnů pro uživatele ze všech regionů, Samsung obvykle nejprve aktualizuje smartphone v jednom či několika státech a teprve po několikaměsíční prodlevě se dočkají uživatelé ze zbylých zemích.

Nejinak je tomu v případě Samsungu Galaxy Note II (GT-N7100) a jeho aktualizace na Android 4.3 Jelly Bean, o jejímž vydání jsme poprvé informovali v druhé polovině listopadu. Dosud se však tohoto updatu dočkalo jen několik zemí na světě, například Indie, Čína nebo Trinidad a Tobago.

V případě Samsungu Galaxy S III (GT-i9300) byl update vydán už i v České republice, ale zatím jen pro přístroje zakoupené u Vodafonu. Majitelé smartphonů z volného prodeje nebo od zbylých dvou českých operátorů, O2 a T-Mobilu, musejí nadále čekat na vydání Androidu 4.3.

Podle webu Sammobile, který je známý pro zveřejňování zákulisních informací nejen o softwarových aktualizacích, by se měli vydání aktualizace dočkat všichni majitelé výše uvedených telefonů nejpozději na konci ledna. Překlad příspěvku, který se objevil na Twitteru, uvádíme níže:

„Můžeme potvrdit, že vydávání updatu na Android 4.3 pro Galaxy S III a Galaxy Note II bude dokončeno před začátkem února.“

via Softpedia News

8 KOMENTÁŘE

  1. Při dnešním nočním update Galaxy Note II Androidu na verzi 4.3 zmizely všechny z GooglePlay instalované aplikace. Máte se na co těšit, vážení! Nový začátek…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here