Aktualizace aplikace Facebook přináší nový vzled

10

facebook new guiFacebook uvolnil na Google play nejnovější verzi své Androidí aplikace s pořadovým číslem 6.0 (ta je nyní dostupná všem, ne jen vývojářům). Nová verze vyjma opravy chyb přináší zásadní změnu grafického rozhraní. Nově je design laděn do flatového stylu, daší novinky lze nalézt na hlavní obrazovce a v bočním menu, kde byla aplikaovaná zjednodusena grafika.

Vyjma nového grafického zpracování, nová verze přináší několik novinek. Pozměněná byla navigace v aplikacici, která je nyní o poznání rychlejší a podle prvních ohlasů také intuitivnější. Změny doznal i výpis komentářů, který byl pozměněn tak, aby zapadal do nového designu.

Zdroj: androidauthority.com,  cs-cz.facebook.com

10 KOMENTÁŘE

 1. Zdrojem měsíc starý článek, ještě ke všemu špatně přeložený. Ani zmínka o tom že vzhled uvolňuje facebook postupně pro beta testery. A nejsem si jistý jestli je 6 nejnovější verze když běžím na verzi 7. Abych to shrnul nový vzhled nebo ne, ta aplikace stále stojí za hovno.

  • Nejsem žádný beta tester, mám verzi 6.0.0.28.28 a novou verzi již mám několik dní. Podle toho mohu soudit, že Facebook tenhle vzhled neuvolňuje jen pro beta testery. Jinak mohu potvrdit, že aplikace je daleko svižnější a přehlednější.

   • Mě se dnes aktualizoval facebook také na verzi 6.0.0.28.28 ale vzhled mám stále starý, takže to bude fungovat asi opravdu jak u koho :/

    • Vypadá to, že facebook převzal stejný klíč pro postupné uvolňování grafiky i pro oficiální aplikaci, jenž byl použit u beta verze. Kdy se nová grafika načitala uživatelům postupně.

   • Ja mám SG Note. Verzi fb mam 6.0.0.28.28 a mam starý vzhled fb. Manželka má stejný telefon jako ja. Fb ma 6.0.0.28.28 stejně jako já a má nový vzhled…
    Tak se mi zdá že tu něco nehraje… Kde můžu ziskat ten nový vzhled?

  • Zroj byl uveden z důvodu prevzeti obrazku nikoliv textu. Jinak již také testuji aplikaci ve verzi 7.0.0.0.28. http://bit.ly/yNegbW, Jinak jedná se však o testovací verzi, u které není jisté kdy se dostane k běžným uživatelům.

 2. No aplikace je pořád stejně rychlá jak před. G+ má načítání rychlejší. nebo to je mim HTC One V?

 3. Na Android Police tak pred 2 mesici bylo jasne receno, ze nove UI facebook uvolnuje jen zridka kde a nekdo mel nove UI uz i na verzi 5.x.x… tudíž nezavisi na verzi vaseho fb ale jestli vam ho fb poskytne.
  Takze nezbyva nez jen cekat.

 4. Tak jsem vyzkoušel X verzí a oproti vestavěné v3.9 žádná velká změna. Mohli by přidat možnost odhlasit chat jako to bylo u starsich verzi (tusim ze 2.6), dale stahovat obrazky ve svem plnem rozliseni a ne jen 720×940.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here