Akce: Samsung rozdává prémiové příslušenství k mobilním zařízením za 1 Kč

0

Společnost Samsung připravila dvě limitované prodejní akce. Zákazníci, kteří si zakoupí v některé ze sedmi značkových prodejen Samsung chytrý telefon GALAXY Note 3, dostanou špičková sluchátka Level Over v hodnotě 7 999 Kč za pouhou 1 Kč.

Sluchátka Level Over

Sluchátka Level Over (circumaurální) jsou vlajkovou lodí audio produktů značky Samsung. Zprostředkovávají vynikající HD zvuk a vyznačují se pohodlným ergonomickým designem, dotykovými ovládacími prvky a bezdrátovým propojením přes Bluetooth. Padesátimilimetrový reproduktor Dynamic Driver vyrobený z neodymu zajišťuje hlubší a přirozenější zvuk. Sluchátka využívají hybridní typ aktivního rušení šumu. Uživatelé si tak mohou vychutnat křišťálově jasnou hudbu. Pomocí dotykového panelu sluchátek lze intuitivně ovládat všechny funkce, jako například hlasitost, přehrávání nebo přijímání hovorů a zpráv prostřednictvím služby S-Voice.

Samsung EO-AG900B lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung potěší také nové majitele tabletu GALAXY Tab S 10.5. Při jeho nákupu ve značkových prodejnách získají pouzdro s bluetooth klávesnicí v perforovaném bronzovém provedení také za 1 Kč. Hodnota tohoto pouzdra s klávesnicí je 3 299 Kč.

Pouzdro s bluetooth klávesnicí

Pouzdro s bluetooth klávesnicí k tabletu Samsung GALAXYY Tab S 10.5 se snadno přenáší a nabízí optimalizované rozložení kláves. Klávesnice má ergonomický design a umožňuje speciální klávesové zkratky, které zvyšují pohodlí a efektivitu práce. Díky dobíjecí lithium-polymerové baterii vydrží fungovat hodiny na jediné nabití. Pouzdro s klávesnicí je tak praktická a spolehlivá ochrana pro dosud nejtenčí a nejlehčí tablet od Samsungu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here