AirDroid 2.0 oficiálně na Google Play

0

airdroid

O projektu AirDroid již určitě každý někdo něco slyšel. I na našem webu jsme o AirDroidu psali, konkrétně o verzi 2, když se dostala do veřejné betaverze (leden 2013). Čas mezitím plynul a vývojáři svoji betaverzi mnohonásobně vylepšili a zlepšili stabilitu aplikace. Díky tomu se právě tento týden mohla aplikace dostat ve finální podobě na Google Play.

Aplikace oproti první verzi přidává mnoho užitečných funkcí, tou nejužitečnější je možnost připojení k telefonu i pomocí mobilních datových tarifů (dříve se šlo připojit pouze přes WiFi). Dále vývojáři přidali funkci k nalezení Vašeho telefonu, popřípadě jeho vymazaní – funkci naleznete pod názvem „Find My Phone“.

Novinkou aplikace je také možnost pořizovat vzdáleně snímky pomocí předního/zadního fotoaparátu telefonu, budete tedy například moci vyfotit obličej případného zloděje Vašeho telefonu. Co je na aplikaci to nejlepší, je to, že údajně by měla dokázat vyfotografovat osobu zcela nerozpoznatelně – aplikace dokáže spustit fotoaparát na pozadí, zloděj tedy nepozná vůbec nic.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Popis aplikace AirDroid:

AirDroid je aplikace, která dokáže přenášet soubory pomocí prohlížeče ve Vašem počítači. Jedná se tak o mnohem efektivnější a pohodlnější přenos dat do PC, navíc, data putují pomocí WiFi sítě, nepotřebujete tedy telefon nikam připojovat. Aplikace dále umožňuje několik dalších funkcí, například přehrávat hudbu (v prohlížeči) či spravovat nainstalované aplikace. Umožňuje i odesílání SMS.

 

Zdroj: engadget

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here