ADW/EX Launcher v1.3.3.7 kompletně přepracován

4

Obzvláště v dobách Androidu 2.x nesmírně populární dvojice alternativních launcherů, zdarma dostupný ADW Launcher a jeho schopnější (a placený) sourozenec ADW Luancher Ex, se dnes dočkala masivní aktualizace na verzi 1.3.3.7.

A když píši masivní, tak tím myslím opravdu hodně velké. Oba launchery byly téměř od základu přepsány s cílem, aby dokázali znovu konkurovat nové vlně launcherů, která se objevila po příchodu Androidu 4.0 a doslova sebrala starým pardálům vítr z plachet.

I přes velké změny nabízejí oba launchery všechny zajímavé funkce, kterými se pyšnily dříve. Podporují tedy grafická témata, obsahují velké množství setů animací a celkově jsou na poměry konkurence poměrně výrazně přizpůsobitelné.

Bohužel se nedá říci, že je aktualizace jednoznačně povedená. Z dosavadních reakcí se spíše zdá, že rozděluje lidi na dva tábory. Jedni si pochvalují nový design a celkově aktualizaci chválí, druzí naopak přišli o veškeré nastavení launcheru a pociťují výrazně zvýšené nároky na RAM.

Celkově bych tedy doporučoval s aktualizací pár dní počkat, dost možná se totiž brzy objeví hotfix, který většinu těchto problémů odstraní.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Via: Androidpolice

4 KOMENTÁŘE

  1. Výborné změny, akorát nemůžu přijít na to, jak změnit ikony zástupců na ploše, předtím to šlo jednoduše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here