Adobe představilo trojici nových aplikací pro Android

0

Adobe

Společnost Adobe mění svou strategii na poli aplikací pro chytré zařízení, rozhodla se rozdělit balíčky funkcí z aplikace Photoshop Touch do samostatných aplikací. Nyní tak máte možnost se zapojit do testování nových aplikací Color CC, Brush CC a Shape CC.

Ty jsou aktuálně v beta verzi a podle všeho by měli nahradit v budoucnu aplikaci Photoshop Touch, která nenaplnila svými prodeji očekávání Adobe. Zároveň se očekává příchod další aplikace Photoshop Mix, která bude určená pro kompletní úpravu fotografií. Aktuálně je tato aplikace dostupná pouze na platformě iOS.

 Color CC Brush CC Shape CC

Aplikace Color CC Vám umožní změnit barevné schéma zachycených fotografií, dále budete moci aplikovat na Vaše fotografie nejrůznější šablony z cloudové služby Adobe Color, která Vám výsledné snímky umožní využít v aplikacích Illustrator Line, Adobe Photoshop Sketch, Illustrator, InDesign či Photoshop

Aplikace Shape CC Vám umožní převést objekty z Vaších fotografií na vektorové objekty. S těmi bude moci dále pracovat v Illustratoru či jiných programech určených pro práci s vektorovou grafikou.

Aplikace Brush CC V rámci této aplikace můžete vytvářet vlastní štětce, které následně budete moci využít v aplikaci Adobe Photoshop.

Celá trojice aplikací vychází v rámci edice Creative Cloud, kdy jejich instalace bude nejspíš vázána měsíční poplatkem. Předpokládá se také, že dané aplikace v plné veze budou dostupné pro předplatitele služeb od Adobe. Chystáte-li se upravovat fotografie na Android zařízeních doporučujeme Vám zakoupit aktuální Photoshop Touch, který je poslední dobou nabízen v nejrůznějších akcích za zlevněnou cenu.

Zdroj: androidpolice.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here