50 GB zdarma v cloudovém úložišti Box pro majitele Nexusu 4

4

Pro majitele nového Nexusu 4 si LG připravilo příjemný bonus v podobě 50GB volného prostoru ve známém cloudovém úložišti Box. Na první pohled se jedná o nelogický krok, kterým Google místo své vlastní služby Drive (Disk) podporuje konkurenci. Jde tedy nejspíš o součást širší dohody mezi LG a provozovateli úložiště Box, do které spadá i nejnovější Nexus 4.

A jak slibovaných 50 GB získat? Stačí si v Nexusu 4 nainstalovat a spustit aplikaci Box pro Android, kterou můžete zdarma stáhnout v Google Play Store. Při prvním spuštění aplikace se zobrazí hláška informující o získání bonusu. Vzhledem k limitované velikosti vnitřní paměti a chybějímu slotu na microSD karty u Nexusu 4 se 50 GB zdarma v cloudu může hodit. V opačném případě můžete získaný bonus sdílet se svými přáteli či kolegy.

Nezapomeňte však, že akce platí jen do 31.prosince. Pouze do tohoto data můžete aktivovat zmiňovaných 50 GB. Platnost bonusu je však neomezená a volný prostor v cloudovém úložišti vám ani s příchodem nového roku nikdo nevezme.

LG Nexus 4 je vybaven 4,7″ True HD IPS Plus displejem s rozlišením 1280 x 768 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro taktovaný na 1,5 GHz, 2GB RAM, zadní 8mpx fotoaparát a přední 1,3mpx kamera pro videohovory, 3G (WCDMA), HSPA+, NFC a vnitřní paměť o velikosti 8 GB nebo 16 GB. Obrovským zklamáním je absence slotu na microSD, která v kombinaci s malou vnitřní pamětí jistě odradí mnoho zájemců o tento smartphone. Baterie nabídne solidní kapacitu 2 100 mAh, která by měla dle výrobce zajistit výdrž 390 hodin v pohotovostním režimu či 15,3 hodiny hovoru. Zajímavostí je také bezdrátové nabíjení umožňující baterii dobíjet položením na speciální podložku. Operačním systémem je zbrusu nový Android 4.2 Jelly Bean bez dodatečných úprav a grafických nadstaveb.

zdroj: ac, ad

4 KOMENTÁŘE

  1. k xperii s mám tuhle kapacitu taky, ale je to s omezením, nemůžu víc věcí stahovat najednou ale po jednom, to umí jen placená verze….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here