50 GB na online úložišti Box pro všechny

0

boxnet

Za posledních několik let se naprostá většina výrobců androidích zařízení domluvila s alespoň jedním poskytovatelem cloudového úložiště a v rámci partnerství nabídla svým zákazníkům nějaký ten extra prostor zdarma. HTC a Samsung tak mělo dohodou například s Dropboxem, LG a Sony pak s Box.

Nicméně právě druhý jmenovaný, box.net, se tento týden rozhodl nabídnout plných 50 GB volného místa, tedy to, co původně dostávali jen zákazníci jeho partnerů, všem novým uživatelům bez rozdílu. Samotná stránka, skrze kterou lze účet s 50 GB získat, sice mluví o partnerství s Dellem, nicméně nic nenasvědčuje tomu, že by bylo potřeba vlastnit cokoliv od Dellu nebo být snad jeho zaměstnancem.

Vzhledem k absenci oficiálního tiskového vyjádření a celkově poměrně zmatené situaci není jasné, jak dlouho bude nabídka trvat ani, zda je oněch 50 GB napořád nebo jen na určitý časový úsek.

Na druhou stranu podobná nabídka na 50 GB, podmíněná pouze spuštěním mobilní aplikace, běžela již minulý týden, takže je dost možné, že opravdu nejde jen o chybu, ale pouze o z marketingového hlediska hůře zvládnutou legitimní akci na nábor nových uživatelů.

link na založení účtu s 50 GB volného místa

Zdroj: pcmag, svetandroida

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here