3 HD hry od Gameloftu tento víkend zadarmo

5

Jedna z nejlepších vývojářských společností Gameloft, si přichystala pro své fanoušky na tento víkend speciální akci. Každý den od pátku do neděle si budou moci uživatele Androidu stáhnout vždy jeden herní HD titul zdarma. Aby to nebylo tak jednoduché musíte být fanouškem Gameloft na Facebooku nebo Twitteru a neustále sledovat statusy, které ohlásí start dvou hodin, ve kterých si můžete stáhnout hry zdarma. Doporučujeme sledovat statusy mezi 10:00 a 18:00. Fanoušky se můžete stát na následujících odkazech @Gameloft_UKFacebook. Zjistíte-li, kdy je daná HD hra ke stažení zdarma prosím zanechte vzkaz pro ostatní v komentáři nebo tuto informaci napište na Facebook.

EDIT: Bohužel jsme zjistili, že akce je dostupná pouze pro lidi s UK IP adresou, takže pokud náhodou nejste ve Spojeném království na dovolené, tak si můžete na svém Androidu nastavit VPN na některý z free serverů, který se nachází v UK a aplikaci stáhnout i z České republiky 🙂

Three4Free

5 KOMENTÁŘE

  1. Chce to cist celou zpravu :(………..This is a UK-only promotion, and the games will only be downloadable via our store when visiting from your mobile browser.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here